Fm logistic

La logique des transports urbain

Оперіціїї та підтримка бізнесу

Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти вам у вашому професійному розвитку

Водій навантажувача, оператор пакування, технік, адміністративний помічник — незалежно від вашого профілю FM Logistic розробить для вас індивідуальну програму, щоб забезпечити ваш професійний розвиток у нашій компанії. Ми допомагаємо нашим працівникам просуватися вгору по кар'єрній драбині: щороку більш як половина персоналу проходить навчальні курси.
Окрім того, компанія FM Logistic вважає своїм обов'язком винагороджувати заслуги та відданість своїх працівників, а також займатися їхнім професійним розвитком. Ми прагнемо ділитися нашим успіхом через систему участі в прибутках. Ми також пропонуємо нашим працівникам програми накопичення для інвестицій в долю групи компаній. Таким чином кожен отримує вигоду від розвитку компанії.

Один унікальний процес для успішної інтеграції

Успішна інтеграція нових працівників — надзвичайно складне і важливе завдання для міжнародної компанії, яка високо цінує свій розвиток. Із першого дня роботи кожен працівник дотримується індивідуального плану інтеграції в колектив. Новачки відкривають для себе компанію, її цінності, її діяльність, її промислові об'єкти та своїх нових колег. Ми завжди проводимо кількаденне навчання на платформі, щоб працівники змогли ознайомитися з виробничою частиною нашого бізнесу.