Fm logistic

La logique des transports urbain

Менеджери

Міжнародна кар'єра

Як міжнародний зразок якості послуг та високої ефективності роботи, FM Logistic надає стратегічного значення розвитку навичок своїх менеджерів. Ми — відповідальні професіонали, які дотримуються високих стандартів. Ми забезпечуємо наших працівників поглибленим навчанням, тому можемо довірити їм управління однією з логістичних платформ.

Щоб задовольнити потреби, які виникають внаслідок нашого швидкого розвитку, ми готуємо наше майбутнє в корпоративному навчальному закладі, FM University, який призначений для навчання керівників вищої ланки. Наша цільова програма для керівників платформ, наприклад, дає перспективному персоналу доступ до річного курсу навчання, забезпечуючи найповніший огляд посади керівника платформи. Переведення на міжнародну посаду відкриває двері до різноманітних унікальних кар'єрних можливостей, поєднуючи академічні курси, тренування, польові експедиції, командну роботу та власний професійний проект працівника. Наша схема навчання забезпечує їх навичками, необхідними для того, щоб взяти на себе відповідальність за центр прибутку, часто з багатьма клієнтами та кількома сотнями працівників.

Потужні інструменти для безперервного розвитку навичок

У цьому швидкому мінливому світі ми подбали про те, щоб наші працівники володіли найкращими з можливих інструментів для постійно навчання та розвитку. Особливо важливими є комп'ютерні навчальні програми, проте аудиторним курсам також приділяється увага. Завдяки підтримці наших експертних спільнот (система якості управління, навчальні мережі та ін.) ви зможете систематизовувати свої знання.

Відданість є результатом винагороди за продуктивну працю

Ми застосовуємо політику мотивуючих винагород, серед яких (незалежно від вашої посади) цільові бонуси за вашу продуктивність.
Окрім того, пріоритетними є внутрішні підвищення, метою яких є надання нашим працівникам у кожній з країн присутності можливостей доступу до керівних посад та міжнародних переміщень. Ми забезпечуємо лояльність наших найталановитіших працівників, пропонуючи їм можливості підвищення на вищі посади.