Fm logistic

La logique des transports urbain

Ми працевлаштовуємо майбутні таланти вже сьогодні

Сесіль Клорек Директор з персоналу Групи

Якщо у вас є талант і амбіції  ви нам потрібні. Незалежно від вашої освіти та досвіду, приєднуйтеся до нас і станьте частиною розвитку світового лідера в сфері логістики. Ми інтенсивно ростемо та розвиваємося: в Європі, Бразилії, Китаї та Росії; ми наймаємо та навчаємо чоловіків і жінок, готуючи їх до майбутніх посад, необхідних для розширення компанії. 

Наші працівники — найцінніший наш капітал в галузі логістики, яка знаходиться на перетині передових технологій, найпотужніших процесів та найвищих стандартів компетентності.

У самому серці нашої корпоративної культури знаходяться люди, які розвивають нашу конкурентоспроможність: ми розвиваємо навички персоналу, забезпечуємо контактне управління та увагу, дотримуємося комплексних довгострокових стратегій. Ми розділяємо наші високі стандарти, нашу діяльність та мотивацію команд. Вони  наш актив номер один.

Наше першочергове кадрове завдання полягає в тому, щоб якнайшвидше визначити наших майбутніх менеджерів і розвинути резерв талановитих працівників, заохочуючи внутрішнє просування відповідно до нашої стратегії «Амбіції 2022».

Спільна відданість для успішного майбутнього.

 

5 причин, чому до нас варто приєднатися

  • Участь у розвитку міжнародного лідера
  • Перебування у спільноті, в якій люди завжди на першому місці
  • Можливість формувати майбутнє логістики
  • Співпраця з експертами високоефективної роботи 
  • Робота в компанії, яка дбає про навколишнє середовище
Далі

МЕНЕДЖЕРИ

Вирушайте в мандрівку
до міжнародного успіху

Якщо ви досвідчений менеджер, професійно компетентні у своїй галузі бізнесу і шукаєте посаду міжнародного рівня в компанії з солідною репутацією та комплексною стратегією, приєднуйтесь до нас і долучайтеся до нашого світового розвитку — ми мобілізуємо наші ресурси, щоб забезпечити ваш успіх та розвинути ваш потенціал.

Далі

ОПЕРАЦІЇ ТА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ

Приєднайтеся до амбіційної, згуртованої команди,
відданої високим стандартам

Ланцюг міцний настільки, наскільки міцна кожна з його ланок - у FM Logistic всі члени команди однаково цінні для компанії. Незалежно від сфери бізнесу, в якій ви працюєте, — операції чи підтримка бізнесу — ви відіграєте ключову роль в організації, щоденна діяльність якої ґрунтується на роботі всіх працівників на місцях: їхні навички та бажання співпрацювати в команді є основою високої якості обслуговування клієнтів.

Далі

ВИПУСКНИКИ

Долучіть свій талант
до історії успіху

«У душі, що народилася благородною, доблесть не дрімає довгі роки». Компанія FM Logistic повністю підтримує це висловлювання П'єра Корнеля. Ми віримо у ваші таланти та мотивацію і можемо розвивати ваш потенціал разом. 

Далі

СТУДЕНТИ

Побудуйте своє майбутнє
у світі можливостей

Розгляньте кар'єрні можливості, які ми пропонуємо! Продемонструйте нам свої таланти, і ми допоможемо вам просуватися по кар'єрній драбині.  Якщо ви інженер або здобуваєте рівень магістра за спеціальностями логістичних операцій, управління логістикою, транспортної організації або функцій підтримки (збут, маркетинг, фінанси, кадри), ми можемо запропонувати вам стажування зі реально високою практичною цінністю.

Далі

ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ

Далі