• Почни свою кар'єру

  У вас є талант і амбіції? Чудово! Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки!

У вас є талант і амбіції?

Чудово! Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального лідера з логістики, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

Операційні чи допоміжні функції? Складування, транспортування чи упаковка? Продажі, кадри, фінанси, право, маркетинг, методи? На вас чекають різноманітні посади та цікаві можливості розвитку.

У FM Logistic немає стандартного кар’єрного шляху. Ваша кар’єра буде такою, якою ви вирішите її зробити!

5 причин щоб почати свою кар'єру з нами

 • Захоплюючі та складні завдання

  сприяйте нашому міжнародному розвитку шляхом трансформації та інновацій, щоб задовольнити мінливі потреби наших клієнтів, зростання електронної комерції та багатоканального розповсюдження.

 • Індивідуальний процес адаптації

  ми хочемо, щоб ви відчули себе частиною FM Logistic з першого дня. Ось чому ми раді відсвяткувати ваше прибуття за допомогою спеціального процесу адаптації, розробленого саме для вас.

 • Доброзичливе та сприятливе середовище

  приєднайтеся до глобальної компанії, яка зберегла свою сімейну спадщину, піклуючись про успіх і добробут своїх співробітників, а також зобов’язуючись зробити робоче середовище зосередженим на розширенні прав і можливостей.

 • Управління, що розширює можливості

  як частина динамічної команди, ви зможете працювати над масштабними проектами в повній автономії, одночасно скориставшись привілейованим контактом і підтримкою з відданим менеджером і радником з кадрів.

 • Навчальний центр, FM University

  навчання ніколи не припиняється, тому ми пропонуємо нашим співробітникам власний внутрішній університет і численні можливості для прискорення кар’єри для наших талантів.

Наші програми для молодих талантів

 • International

  Future Moves, наша міжнародна аспірантська програма

  якщо ви молодий професіонал, який шукає трамплін для своєї міжнародної кар’єри, ви потрапили в потрібне місце! Програма Future Moves пропонує вам унікальну можливість протягом 24 місяців працювати над важливими завданнями в міжнародному середовищі.

 • International

  Програма міжнародного стажування (VIE)

  якщо ви молодше 28 років і є громадянином країни-члена Європейського Союзу чи іншої країни Європейської економічної зони, тоді Міжнародна програма стажування (VIE, «Volontariat international en entreprise») є основним орієнтиром для початку міжнародної кар’єри.

 • International

  Стажування та навчання

  завдяки своєму досвіду та амбіціям, FM Logistic пропонує студентам привілейовану структуру через стажування та роботу-навчання. Скористайтеся перевагами багатого досвіду навчання, що дає змогу поєднувати особистий та професійний розвиток

 • France

  Pépinière Jeunes Diplômés у Франції

  станьте членом наших майбутніх управлінських команд у Франції, приєднавшись до нашого резерву талантів на 30 місяців і насолоджуйтесь захоплюючими завданнями, починаючи від оперативних і закінчуючи спеціалізованими.

 • Poland

  Top 100 Young у Польщі

  призначена для найкращих студентів ланцюга поставок у Польщі, Top Young 100 — це програма, розроблена кількома гравцями, серед яких FM Logistic є привілейованим партнером. Він спрямований на популяризацію молодих талантів та розвиток їхніх знань та практичних навичок через різноманітні виклики під відповідальність наших наставників.

 • Russia

  Творці майбутнього в Росії

  скористайтеся ексклюзивною можливістю вирости від молодого випускника до менеджера за кілька років у головних відділах головного офісу компанії в Росії, а також в оперативному підрозділі на складі логістики.

Дізнатися більше про деякі наші посади

Ще вагаєшься? Приєднуйся до нас!.

 • Приєднуйтесь до роботи в нашому офісі

  Ви потрібні нашому офісу та службі підтримки! Станьте частиною розвитку глобального логістичного лідера, відданого сталому майбутньому. Зробіть вплив, приєднавшись до FM Logistic у його розширенні.

  Дізнатись більше