Fm logistic

La logique des transports urbain

Транспортування і дистрибуція

Гнучкість і надійність: наш обов'язок полягає в оптимізації вашої роботи

Наші послуги відповідають всім транспортним потребам у дистриб'юторських мережах B2B і B2C: гнучкість, безпека, можливості відстежування та конкурентоспроможність. Ми можемо організувати транспортування на національному та/або європейському рівні завдяки тому, що ми здатні проводити перевірки існуючих організацій, оптимізувати ваш транспортний план та діагностувати ваші вимоги.
У кожній країні, де працює наш офіс, ми маємо широку мережу партнерів, що дає нам змогу швидко реагувати на будь-які ситуації, незважаючи на нестабільні умови ринку. Така мережа може задовольнити всі потреби наших клієнтів.

У 2014 році:

Наші активи

Оптимізація транспортного плану

Оптимізація транспортного плану

Будучи незалежною від своєї мережі партнерських перевізників, компанія FM Logistic має можливість об'єктивно та якісно консультувати своїх клієнтів. Наші фахівці повністю охоплюють всю розподільчу систему і використовують всі можливості оптимізації, що допомагає зосередитися на досягненні максимальної ефективності постачання з високим рівнем відповідальності.

Tracking en temps réel

Збереження довкілля

FM Logistic прагне зменшити вплив, який наш бізнес чинить на навколишнє середовище. Крім колективних рішень, таких як "Збірні вантажі", ми все більше використовуємо змішані перевезення, щоб захистити навколишнє середовище. На початку 2014 року група приєдналася до GreenFreight Europe - незалежної волонтерської загальноєвропейської програми, метою якої є зробити перевезення товарів в Європі екологічно чистим.

respect de l'environnement

Відстеження в режимі реального часу

Отримавши досвід роботи в міжнародній системі постачання, FM Logistic має комплексне бачення всіх процесів і може забезпечувати їх прозорість та безперервне вдосконалення. Наші IT-платформи для моніторингу та відслідковування дозволяють оптимізувати хід операцій і надавати інформацію в режимі реального часу.