Fm logistic

La logique des transports urbain

Складування та вантажно-розвантажувальні операції

Глобальне бачення та інструменти міжнародного рівня забезпечують конкурентну перевагу

Складські та вантажно-розвантажувальні послуги базуються на територіальній мережі, яка створена в тих місцях, де в ній є потреба. Наші платформи виконують функції від проектування до управління та сертифіковані для прийняття всіх продуктів, навіть дуже вибагливих. Будучи багатоклієнтськими та багатофункціональними, вони гарантують гнучкість та оптимізацію процесу витрат. Вони управляються потужними ІТ-системами з постійним контролем, тому безперервне вдосконалення гарантовано.

У 2014 році:

Наші активи

Глобальний підхід

Будівництво платформ майбутнього

FM Logistic гарантує функціональність та якість своїх багатофункціональних і мультиклієнтських платформ. З цих питань Група отримує підтримку від NG Concept - будівельно-інжинірингової компанії, яка входить до Групи FM. Разом вони розробляють майбутні платформи, у тому числі визначають розташування, проектують та споруджують, враховуючи найвимогливіші стандарти в області екологічного будівництва та безпеки.

Глобальний підхід для здобуття конкурентної переваги

Ми використовуємо перевірені та протестовані методи та технології, щоб успішно працювати з такими упаковками, як повні піддони, і пропонувати рішення на основі порівняльної оцінки у кожному з наших цільових секторів. Робочі групи постійно навчаються та вдосконалюються у своїй справі, тому вони здатні оптимізувати віддачу від надання послуг у цій галузі, направляючи свої зусилля на досягнення головної мети:
підвищення вашої конкурентоспроможності

Націленість на довгострокове і безперервне вдосконалення

Із моменту свого створення компанія FM Logistic накопичувала досвід, необхідний для складської діяльності та виконання вантажно-розвантажувальних операцій, для забезпечення високих стандартів професійної діяльності на щоденній основі і для того, щоб бути якомога ближче до своїх клієнтів. Наші стандарти якості, наші методи моніторингу та постійне оновлення наших пропозицій є вашою гарантією постійного вдосконалення послуг.

Конкретний приклад

 • Blédina

  FM Logistic підтримує розвиток своїх клієнтів

  Blédina

  Короткий опис

  Щоб сприяти розвитку бренду та зробити свіжі продукти доступними для молодих батьків, Blédina вирішила прийняти новий генеральний план для своєї системи постачання. Вони вибрали компанію FM Logistic, щоб вона допомогла їм реалізувати такий важливий проект. Це означало зміну постачальника послуг і передачу запасів до нового логістичного центру.

  Рішення

  Поєднавши логістичні та розподільчі послуги з ко-пакінгом, ми охопили всі дистриб'юторські мережі бренду, що зробило систему постачання клієнта гнучкою і налагодило зворотній зв'язок.
  На початку проекту ми отримали чудові результати, здійснювався повний контроль над операціями та належно виконувалися основні цілі проекту, узгоджені з клієнтом.

  Відгуки

  "Ми дуже задоволені якістю виконаної роботи, професіоналізмом та досвідом ведення бізнесу технічних та робочих груп, а також духом співпраці і партнерства, які щоденно демонструвала команда на кожному етапі цього великого проекту".

  Жером ХІЛСЕЛБЕРГЕР, Директор з питань логістики, "Blédina" Франція