Fm logistic

La logique des transports urbain

FM Logistic вийшов на ринок складської фармацевтичної логістики України

Ukraine

FM Logistic запустивроботу аптечного складу, ставши першим міжнародним 3PL-оператором, який вийшов на ринок складської фармацевтичної логістики України

У січні 2016 року FM Health, що спеціалізується на послугах з логістики лікарських засобів у групі FM Logistic, розпочав надання складських послуг одному зі своїх клієнтів в Україні – французькому виробнику лікарських засобів «Біокодекс» – ставши першим міжнародним 3PL-оператором, який вийшов на ринок складської фармацевтичної логістики країни.

Підтвердженням виконання нормативних вимог до фармацевтичної системи якості стало ліцензування аптечного складу Державною службою України з лікарських засобів.

Генеральний директор FM Logistic в Україні Андрій Нестеренко з цього приводу зазначив: «Поруч з інтегрованими програмними продуктами, значною перевагою спеціалізованого логістичного оператора є організація діяльності з урахуванням ключових галузевих стандартів: GSP, GDP, ICH Q09, ICH Q10, ISO 9001. Система зберігання медикаментів, вентиляції та кондиціонування, сучасне холодильне обладнання, а також системи адресного зберігання продукції на стелажах дозволяють виключити людський фактор при комплектації замовлень. З метою дотримання низьких температурних режимів зберігання на складі обладнано дві холодильні камери з автоматичним моніторингом показників температури і вологості».

Зручне розташування, транспортна розв’язка, а також застосування сучасних технологій логістики, що управляються власним програмним комплексом, дозволяють оперативно забезпечувати поставки товарів із забезпеченням належної якості та скороченням витрат на логістику в роботі з підприємствами оптової торгівлі, аптечними мережами, лікувальними закладами та страховими компаніями, лабораторіями та кінцевими споживачами.

У планах FM Health – подальший розвиток в Україні за рахунок власного фармацевтичного складу розміром 3 000 м2, який находиться на власній платформі FM Logistic у с. Дударків (Київська область). Склад призначений для зберігання лікарських засобів з різними температурними режимами, включаючи зону зберігання 15-25 °C, а також окремі приміщення з температурними режимами 2-8 °C та 15-21 °C.